Makijaż permanentny


Wyobraź sobie, że budzisz się co dzień rano i co dzień wyglądasz fantastycznie! Twoje brwi są w odpowiednim zabarwieniu i w idealnym łuku, oczy naturalnie podkreślone, a usta maja delikatny zarys przepięknej naturalnej, symetrycznej linii.

Makijaż permanentny – uwalnia Cię od codziennego malowania i poprawiania w ciągu dnia linii brwi, kresek na oczach, czy kontrolowania idealnej linii konturu na ustach. Twój makijaż jest niezmiennie regularny i idealny cały dzień… i noc.

Makijaż permanentny daje efekt subtelnej linii, która ma wydobyć naturalne piękno, poprzez wprowadzonie naturalnych pigmentów.

Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić, uzupełnić lub skorygować niedociągnięcia natury, lub pomaga wydobyć z twarzy kobiety – to, co najpięknejsze. Makijaż powinien wyglądać bardzo naturalnie, by nie “przerysować” naturalnego piękna i zachować charakter twojej twarzy.

Makijaż permanentny podkreśli twój wizerunek piękna i sprawi, ze poczujesz się pewną siebie kobietą.

Na wstepie odbywa się konsultacja, gdzie rozpatrujemy ulubione formy klientki, oraz sugestie wizażystki. Każdy detal jak: kolor, kształt ustalamy wspólnie. Dopiero gdy klientka zatwierdzi swój nowy look – przystępuje do pracy. Klientka musi mieć komfort i zaufanie do wizażystki.

Cóż… jeśli chcesz by usta twoje były soczyste, wyraziste lub jeśli chcesz podkreślić kontur oka, lub zmienić nieznacznie jego kształt, albo pragniesz by twoje brwi rozświetliły i odmłodziły twoją twarz, to Makijaż Permanentny jest własnie dla Ciebie!

Pomocne Informacje


Jak długo utrzymuje sie makijaż permanentny?

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pigmentu w drugą warstwę naskórka za pomocą igły i delikatnych nakłuć. Makijaz taki utrzymuje się od 3-5 lat, w tym czasie w naturalny sposób pigment zostaje wchłaniany przez organizm i regularnie złuszczany przez wymiane naskórka. W efekcie staje się on równomiernie co raz mniej widoczny.

Czy wykonanie makijażu permanentnego jest bolesne?

Wiele osób nie ma z tym problemu, ale zdążają się przypadki szczególnej nadwrażliwości ze względu na większe unerwienie. Osoby te odczuwają lekki dyskomfort. Jest to bardzo indywidualne odczucie. Zawsze stosuje środki znieczulające najwyższej klasy i są one w postaci kremów i płynów, stosowane zewnętrznie. Najważniejszy jest komfort klientki, więc zabieg wykonywany jest dopiero od momentu najwyższego stopnia znieczulenia.

Czy zabieg makijażu permanentnego jest bezpieczny?

Tak, zabieg jest wykonywany z najwyższymi standartami higieny (jednorazowe igły -otwierane przy klientce, sterylne pigmenty). Do zabiegu nie używa się chemicznych pigmentów, stosuje się tylko pigmenty mineralne tworzone na bazie gliceryny. Jeśli klientka jest alergikiem – stosuje się próbę alergiczną przed zabiegiem.

Korzyści


Co daje makijaż permanentny?
  • każda osoba, która zdecyduje sie na makijaz permanentny jest uwolniona od codziennego malowania łuku brwi, zaznaczania konturu oka, czy wyrównywania kształtu ust.
  • kazda osoba ma swój indywidualny próg bólu i nie można jednoznacznie okreslić co sprawi większy komfort klientce, wykonanie linii ust, linii brwi, czy rzęs.
  • osoby po chemioterapii, które utraciły rzęsy lub brwi mogą znowu poczuc się komfortowo po zabiegu makijazu permanentnego.
  • zaleca się makijaz permanentny osobom, które chcą mieć naturalnie podkreślone piekno ust, brwi i oczu, a tradycyjny makijaż sprawia im trudność.
  • zaleca się osobom które są uczulune na tradycyjne kosmetyki do makijazu.
  • szczególnie zaleca się osobom, które sa bardzo aktywne zawodowo, osobom związanym ze światem mediów, modelkom, aktorkom, osobom zajmującym się uprawianiem sportów.